Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

  • Index
  •  » WOS
  •  » Prasówka / 2 klasa.

#1 2009-09-13 19:14:28

Sara

Dziewczyna

Zarejestrowany: 2008-09-08
Posty: 319
Punktów :   

Prasówka / 2 klasa.

For Pryku ;D
Jest jej tak mało, bo nie miałam czasu.
Proponuję usunąć poprzedni temat `prasówka` żeby się nie myliło.
Sprawdź wiadomości prywatne.
_________________________________

Piorun zabił turystę na Giewoncie podczas burzy
2009-09-12 17:53
Dwoje turystów porażonych piorunem na Giewoncie. Mężczyzna mimo prób reanimacji zmarł, kobieta została przewieziona śmigłowcem TOPR do szpitala. Z kolei w Tatrach Zachodnich piorun poraził misjonarza z Częstochowy; mężczyzna przeżył.

Polski miało nie być, ale będzie. Po przypomnieniu Merkel
2009-09-12 15:26
Niemcy zdecydowali się zaprosić polską delegację do Berlina na uroczystości 20. rocznicy upadku muru berlińskiego. Wcześniej jednak faktycznie Niemcy chcieli świętować tylko z szefami Wielkiej Czwórki.

Lech Kaczyński: Powstanie rządu Mazowieckiego to ważna data
2009-09-12 15:34
Powołanie 20 lat temu pierwszego niekomunistycznego rządu Tadeusza Mazowieckiego było datą "niezwykle ważną" nie tylko w historii Polski, ale też i innych państw naszego regionu - powiedział w Sopocie prezydent Lech Kaczyński.

Discovery wylądował w Kalifornii
2009-09-12 07:43
Prom kosmiczny Discovery, po 14-dniowej misji, wylądował bezpiecznie w Kalifornii, w bazie sił powietrznych Edwards na pustyni Mojave - poinformowała NASA.
Pliki mediów

Stocznie - ponowna sprzedaż majątku
2009-09-12 17:32
Ministerstwo skarbu państwa informuje na swojej stronie internetowej, że rozpoczęto przygotowania do sprzedaży składników majątku Stoczni Gdynia S.A. i Stoczni Szczecińskiej Nowa Sp. z o.o., które dotychczas nie znalazły nabywców.

Wielkie złoża gazu u wybrzeży Wenezueli
2009-09-11 23:14
Hiszpański koncern Repsol YPF odkrył u wybrzeży Wenezueli gigantyczne złoża gazu - ogłosił podczas wizyty w Madrycie prezydent Wenezueli Hugo Chavez.

Putin: w rosyjskiej gospodarce widać stabilizację, a nawet wzrost
2009-09-11 22:07
- Premier Rosji Władimir Putin ocenił w piątek, że rosyjska gospodarka się stabilizuje i wykazuje już początek wzrostu - poinformowały rosyjskie media.

Verheugen: Polska motorem wzrostu w UE
2009-09-11 22:06
- Polska jest motorem wzrostu w Unii Europejskiej, a jej gospodarka wzmacnia się od czasu członkostwa - powiedział w piątek na zakończenie krynickiego Forum wiceprzewodniczący Komisji Europejskiej Guenter Verheugen.


Rosja przyznała się do ludobójstwa w Katyniu, dokument z 1993 r.11.09.09
Wicemarszałek Sejmu Stefan Niesiołowski wywołał burzę swoimi słowami w wywiadzie prasowym, że mord w Katyniu nie był ludobójstwem. Tymczasem sami Rosjanie twierdzą, że tak było. Dziennik "Polska The Times" pisze o dokumencie, w którym grupa ekspertów pracujących dla rosyjskiej prokuratury przyznała, że zastrzelenie polskich oficerów w 1940 roku należy traktować jak ludobójstwo


Prezydenci krajów Grupy Wyszehradzkiej o współpracy w ramach UE 11.09.09
O współpracy w ramach Unii Europejskiej rozmawiali podczas rozpoczętego w piątek w Sopocie spotkania Grupy Wyszehradzkiej prezydenci Polski, Węgier, Czech i Słowacji. Prezydenci oddali także hołd polskim żołnierzom z Westerplatte i złoży kwiaty przed Pomnikiem Poległych Stoczniowców.


Wiceszef szczecińskiego ZUS przyznał się do zarzutów 09.09.09
W trakcie zakończonych przesłuchań w Prokuraturze Okręgowej w Szczecinie tylko zastępca dyrektora szczecińskiego oddziału ZUS przyznał się do winy - poinformowała w środę rzeczniczka tej prokuratury Małgorzata Wojciechowicz. B. prezes ZUS Sylwester R. i dyrektor szczecińskiego Oddziału Zakładu Tadeusz D. złożyli obszerne wyjaśnienia, ale nie przyznali się do winy


A/H1N1: komitet pandemiczny zdecydował, kto pierwszy będzie szczepiony w Polsce  08.09.09
Osoby z tzw. grup ryzyka: dzieci powyżej 6. miesiąca życia, kobiety w ciąży cierpiące na inne schorzenia, pracownicy służby zdrowia oraz innych służb, ważnych dla funkcjonowania państwa (policji, wojska i transportu) powinny być w pierwszej kolejności zaszczepione przeciwko wirusowi grypy A/H1N1 - taką rekomendację dla ministra zdrowia opracował komitet pandemiczny. Decyzję o szczepieniu kobiet w ciąży każdorazowo podejmować ma lekarz



Padła propozycja zmian w konstytucji  08.09.09
Ograniczenie władzy prezydenta, m.in. poprzez zmniejszenie progu głosów koniecznych do odrzucania weta, a także wzmocnienie systemu parlamentarno-gabinetowego przewiduje zaprezentowany we wtorek w Warszawie projekt zmian w konstytucji. Przygotowany został pod patronatem trzech b. prezesów TK: Jerzego Stępnia, Andrzeja Zolla i Marka Safjana, przez Konwersatorium "Doświadczenie i Przyszłość".  »


Polska, Ukraina i Białoruś chcą utworzyć batalion inżynieryjny 07.09.09
Jednym z efektów spotkania szefów sztabów generalnych Białorusi, Polski i Ukrainy jest inicjatywa wydzielenia pododdziałów do wspólnego wielonarodowego batalionu inżynieryjno-saperskiego, który zajmowałby się usuwaniem skutków klęsk żywiołowych - poinformował rzecznik SGWP płk Sylwester Michalski.  »

Offline

 

#2 2009-09-13 19:32:46

Patryk

Administrator

Zarejestrowany: 2008-09-03
Posty: 211
Punktów :   

Re: Prasówka / 2 klasa.

tamten temat zamknalem wiec nie bedzie sie mylilo

thx jak ja ci sie odwdziecze

Offline

 

#3 2009-09-13 19:52:32

Sara

Dziewczyna

Zarejestrowany: 2008-09-08
Posty: 319
Punktów :   

Re: Prasówka / 2 klasa.

wystarczy że odpiszesz mi jasno, zrozumiale i szczerze na to co Ci napisałam w PW.

Offline

 

#4 2009-09-13 20:09:02

Marcel

Chłopak

13288206
Zarejestrowany: 2008-09-04
Posty: 252
WWW

Re: Prasówka / 2 klasa.

To ja tez wezme ta prasowke...


Anty Lechia, anty betony, anty Konko!!! Betonie jeden ty

Offline

 

#5 2009-09-13 21:15:12

Sara

Dziewczyna

Zarejestrowany: 2008-09-08
Posty: 319
Punktów :   

Re: Prasówka / 2 klasa.

spoko, jeszcze paulina ją ma ;d

Offline

 

#6 2009-09-14 19:22:57

Sebek

Chłopak

7636995
Zarejestrowany: 2008-09-03
Posty: 202
Punktów :   -1 

Re: Prasówka / 2 klasa.

3/7 to z podręcznika
1.
Azja - federacyjne
europa-unitarne
afryka-unitarne
ameryka pn.-federacyjne
ameryka pd.- federacyjne
2. to jest ustne więc nie robiłem xD
3.usa-stany
kanada-prowincje
rosja-obwody
szwajcaria-kantony
niemcy-kraje związkowe.

bynajmniej tak mi się wydaje


eminem - Undreground

Offline

 

#7 2009-09-14 19:42:28

Sara

Dziewczyna

Zarejestrowany: 2008-09-08
Posty: 319
Punktów :   

Re: Prasówka / 2 klasa.

mi to wpisała koleżanka od której kupowałam książkę i ona ma inaczej

1.Azja - federacyjne i unitarne.
3. Kanada - kraje
rosja - regiony
szwajcaria - prowincje
niemcy - landy.

ale nie wiem czy to dobrze, bo ona ma taki stosunek do nauki że hahaha xd

Offline

 

#8 2009-09-14 19:44:00

Sebek

Chłopak

7636995
Zarejestrowany: 2008-09-03
Posty: 202
Punktów :   -1 

Re: Prasówka / 2 klasa.

ja tam nie wiem


eminem - Undreground

Offline

 

#9 2009-09-19 15:36:48

Sebek

Chłopak

7636995
Zarejestrowany: 2008-09-03
Posty: 202
Punktów :   -1 

Re: Prasówka / 2 klasa.

napisz cie prasówkę na wos na pon. plisss


eminem - Undreground

Offline

 
  • Index
  •  » WOS
  •  » Prasówka / 2 klasa.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plmaterace janpol domki letniskowe sobieszewo savo